Av. ERCAN KARACA
Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Ercan Karaca İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Özellikle Ceza Hukuku, Vergi Hukuku, Tüketici Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sağlık Hukuku alanlarında uzman olan avukat, büronun hukuk davalarında çözüm ortaklığını üstlenmiştir.

Av. ATİF ÖZKAN
Kurucu Ortak

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Atif Özkan İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Özellikle Ceza hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Uluslararası Hukuk, Vatandaşlık Hukuku, Sözleşme Hukuku, Miras Hukuku alanlarında uzman olan avukat, kamu ile müvekkilleri arasında çözüm ortaklığını üstlenmiştir.

Av. YUNUS AVCI
Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Yunus Avcı İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Özellikle İş hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Tanıma ve Tenfiz Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında uzman olan avukat, büronun hukuk davalarında çözüm ortaklığını üstlenmiştir.

Av. ÖZKAN AVCI
İşbirliği Ortağı

Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Özkan Avcı Diyarbakır Barosuna kayıtlıdır.Özellikle Ceza Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında uzman olan avukat, büronun
Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki işlerinde çözüm ortaklığını üstlenmiştir.

ERDAL NUHBAŞA
Avukat Yardımcısı

Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yüksek öğrenimini tamamlamakta olan Erdal Nuhbaşa, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmaktadır. Özellikle Ceza Hukuku davalarında araştırma ve soruşturma konusunda uzman olan yardımcı, büronun araştırma işlerinde ve uluslararası ilişkilerinden sorumludur.

NEJLA SARIKAYA
Büro Asistanı

Mafdar Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun asistanlık işlerinde görevlidir.

BURCU YILMAZ
Büro Asistanı

Mafdar Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun asistanlık işlerinde görevlidir.