MAFDAR HUKUK ve DANIŞMANLIK
Ekibimiz

Ekibimiz

Av.ERCAN KARACA Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Ercan Karaca İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Ofisin genel yönetiminde görevli olan avukat, ceza hukuku, vergi hukuku, aile hukuku, sağlık hukuku, tüketici hukuku alanlarında uzmandır.

AV.ATİF ÖZKAN
Kurucu Ortak

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Atif Özkan İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Ofisin genel yönetiminde görevli olan avukat, ceza hukuku, vatandaşlık ve yabancılar hukuku, kamulaştırma ve miras hukuku alanlarında uzmandır.

Av.YUNUS AVCI
Kurucu Ortak

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Yunus Avcı İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Ofisin genel yönetiminde görevli olan avukat, iş hukuku, icra ve iflas hukuku, şirketler hukuku, sözleşme hukuku alanlarında uzmandır.

Av.ÖZKAN AVCI İşbirliği Ortağı

Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av.Özkan Avcı, Diyarbakır Barosuna kayıtlıdır. Ofisin Güneydoğu ve doğu illerindeki davaların takibinde görevlidir.

Av. Erdal Nuhbaşa Avukat

Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av.Erdal Nuhbaşa, İstanbul Barosuna kayıtlıdır. Ofisin uluslararası işlerinde görevli olan avukat, yabancılar hukuku, milletlerarası hukukta uzmandır.

NEJLA SARIKAYA Büro Asistanı

Ofisin genel asistanlık işlerinden sorumludur.

SÜMEYYE ÇİFTÇİ Büro Yöneticisi

Ofisin genel işleyişinden ve işlerinden sorumludur.