Mafdar Hukuk ve Danışmanlık Bürosu uluslararası bir hukuk ofisi olarak İstanbul’da kurulmuş olup, genç ve istekli kadrosu ile müvekkil şahıs ve şirketlere özel, güvenilir, doğru ve çözüm odaklı hukuk ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Gerek ulusal, gerek uluslararası hukuk alanında vermiş olduğu kaliteli ve uluslararası standartlara uygun hukuk hizmeti ile müvekkillerinin her daim takdirini kazanmaktadır.

   Büromuz müvekkillerinin sorunlarını sadece hukuki olarak çözmekle yetinmeyip, bu sorunları farklı sektörlerle işbirliği yaparak ortadan kaldıracak çözümleri sunmaktadır. Bunun için sorunun kaynaklandığı alanda uzman kişilerle işbirliği halinde çalışarak, her sorunu kendi alanına özel bilgi ve koşullar içinde ele almaktadır. Danışmanlık hizmetini de yine işbirliği halinde çalıştığımız, farklı uzmanlık alanlarındaki kişilerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak sunmaktadır.

  Büromuz Almanya, Norveç, Danimarka, Belçika, Fransa, Ürdün, Lübnan, Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi, İran başta olmak üzere yurt dışında bir çok hukuk bürosu ile işbirliği anlaşması imzalamış olup, müvekkillerini uluslararası alanda yalnız bırakmamıştır.